Software house

Kiedy żadne rozwiązanie na rynku nie zaspokaja Twoich wymagań. Jako software house stworzymy od podstaw aplikację na dowolne urządzenie, która pomoże Ci realizować nawet najbardziej skomplikowane procesy biznesowe.

Umów darmową konsultację Elektrniczny obieg dokumentów

Software house

Czasami zdarza się tak, że na rynku nie istnieje takie narzędzie, które w pełni lub w ogóle byłoby w stanie realizować proces biznesowy, którym chcielibyśmy zarządzać w sposób cyfrowy. Nawet elastyczne platformy do elekektronicznego obiegu dokumentów mają swoje granice funkcjonalne, co sprawie, że również tego typu narzędzia nie pozwalają na realizację nowych założeń. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zatrudnienie specjalistów, którzy pomogą ci zaprojektować, zaprogramować i uruchomić Twoja nową aplikację na komputery, tablety i telefony.

Tworzymy responsywne aplikacje webowe metodą mobile first, która zapewnia, że są one równie czytelne i użyteczne zarówno na telefonach i tabletach jak i komputerach. Posiadamy również doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na systemy Android i iOS. Korzystamy tylko z nowoczesnych i sprawdzonych technologii.

database Integracje międzysystemowe i synchronizacja
dashboard Dashboardy i Business Intelligence
mobile Aplikacje marketingowe
cart Portale B2B i e-commerce
user Portale obsługi klienta
chip IoT Internet of Things
calculator Kalkulatory i narzędzia dla produkcji
bulb Twój pomysł na nową aplikację

Tworzenie oprogramowania

Tworząc aplikację od zera posiadasz pełną kontrolę nad jej wyglądem i zachowaniem. Aplikacja posiada tylko te funkcje, które realizują Twoje wymagania. W przypadku projektowania każdego elementu systemu podpowiemy Ci jakie są najlepsze praktyki ale ostatecznie to Ty decydujesz jak wyglądał będzie ostateczny produkt.

Innym istotnym aspektem aplikacji na zamówienie są prawa autorskie. W momencie odbioru projektu stajesz się właścicielem pełnych praw autorskich do swojego spersonalizowanego systemu informatycznego.

Ostatecznie jednak celem wdrożenia aplikacji dedykowanych jest, podobnie jak w przypadku innych aplikacji biznesowych, usprawnienie procesów biznesowych poprzez ich uproszczenie, standaryzację i automatyzację. Twoi pracownicy lub klienci otrzymają narzędzie, które pozytywnie wpłynie na komunikację i współpracę, a zarząd zyska kolejne źródło danych analitycznych, które wspomogą go w procesie decyzyjnym na poziomie strategicznym.

check

Dopasowana

Aplikacja szyta na miarę. Działa dokładnie tak jak chcesz.

clock

Szybka

Szybkość działania aplikacji to dla nas kluczowe kryterium.

mobile

Wieloplatformowa

Twoja aplikacja może działać na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym.

shield

Bezpieczna

Nasze produkty celują w najwyższe standardy cyberbezpieczeństwa.

bulb

Skalowalna

Tworzymy aplikacje, które rosną razem z organizacją i jej wymaganiami.

sparkle

Nowoczesna

Wykorzystujemy najnowocześniejsze i najpopularniejsze technologie.

Oprogramowanie na zamówienie

Nextgeno to zgrany zespół analityków i programistów. Tworzymy aplikacje na firm zgodnie z wymaganiami klientów. Zajmujemy się produkcją niestandardowych aplikacji oraz integracji międzysystemowych. Do codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone metodyki wytwarzania oprogramowania, oraz najnowsze technologie. Wdrażamy również aplikacje oparte o naszą platformę obsługjącą elektroniczny obiegu dokumentów i system CRM.

Nasze aplikacje domyślnie tworzone są w taki sposób aby uruchamiały się na dowolnym urządzeniu – komputerze, telefonie lub tablecie. Na specjalne życzenie klienta, wykonujemy natywne oprogramowanie dla firm na platformy Windows i Android. Sięgamy po te same rozwiązania, z których korzystają giganci technologiczny tacy jak Facebook, Google czy Amazon.

Porozmawiajmy!

Przejdź do formularza kontaktowego i umów darmową konsultację.

Umów darmową konsultację