Oprogramowanie dla firm usługowych

Usługi to najbardziej zróżnicowany sektor gospodarki. Tylko dobrze dopasowany zestaw rozwiązań jest w stanie zapewnić przewagę nad konkurencją. Razem stworzymy system do zarządzania w Twojej firmie usługowej.

Umów darmową konsultację Elektrniczny obieg dokumentów

Oprogramowanie dla firm usługowych

Firmy z branży usługowej mają chyba największy problem z dobraniem odpowiedniego oprogramowania dla swojej specyfiki. Wynika to z faktu, że do jednego worka wrzucane są tu agencje reklamowe, kancelarie prawnicze, wytwórcy oprogramowania, czy firmy szkoleniowe.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wybór aplikacji, która pozwala na odwzorowanie dowolnego procesu biznesowego realizowanego w firmie. W ten sposób samodzielnie stworzymy oprogramowanie dedykowane nie tyle naszej branży co dokładnie naszej firmie.

Wspólnie tworzymy systemy informatyczne, które wspierają przepływ informacji i dokumentacji. Razem tworzymy procesy obsługi świadczonych usług w podejściu projektowym pod kątem zadaniowym, czasowym i finansowym. Oddajemy ci funkcjonalności zarządzania budżetem, zasobami, oraz pracownikami. Dajemy Ci narzędzia do analizowania i prognozowania.

folder Zarządzanie dokumentacją
money Planowanie i realizacja budżetu
dollar Faktury kosztowe i sprzedażowe
click Portal internetowy dla klientów
database Integracja z systemem ERP
clipboardcheck Zlecanie zadań i nadzór nad ich realizacją
question Obsługa zapytań ofertowych i przetargów
clipboardlist Zarządzanie sprzętem i flotą
user Zarządzanie pracownikami i karty pracy
chartbar Tworzenie i analiza raportów BI

Rozwiązania informatyczne dla firmy usługowej

W Nextgeno tworzymy dedykowane rozwiązania informatyczne dla firmy usługowej w oparciu o naszą platformę do elektronicznego obiegu dokumentów, oraz w ramach działań naszego software house w przypadku mocno niestandardowych wymagań. Celem wdrożenia nowego systemu jest uproszczenie wybranych procesów biznesowych poprzez ich cyfryzację i tam gdzie to możliwe – automatyzację.

Dogłębnie analizujemy w jaki sposób działa Twoja organizacja aby dostarczyć rozwiązania informatyczne dla firmy usługowej, które dają realne korzyści. Analiza odbywa się w formie spotkań warsztatowych, gdzie wspólnie dyskutujemy o problemach i rozwiązaniach, omawiamy procesy, szkicujemy interfejsy i testujemy prototypy funkcjonalności.

W oparciu o wyniki analizy przedwdrożeniowej tworzymy dedykowany system do obiegu dokumentów, system CRM lub dowolną inną aplikację, dzięki której Twoja firma dostanie turbodoładowanie.

money

Centralizacja

Jedna aplikacja zarządza wszystkimi zdarzeniami w firmie

clock

Przyśpieszenie

Przyśpiesza codzienną pracę, dając więcej czasu na inne zadania

mobile

Dostępność

Aplikacja działa na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym.

shield

Bezpieczeństwo danych

Zaawansowany system uprawnień kontroluje zakres wyświetlanych danych

bulb

Wiedza

Aplikacja pomaga analizować dane realizowanych procesach biznesowych

chat

Praca zespołowa

System wspiera pracę zespołową, zdalną i rozproszoną

Systemy informatyczne dla firm usługowych

Wdrożenie systemów informatycznych dla firm usługowych to wielomiesięczny lub nawet wieloletni proces. Jednak dzięki podejściu iteracyjnemu możemy przekazać Ci pierwszy, gotowy fragment aplikacji w przeciągu nawet 2 tygodni od podpisania zamówienia.

Metoda iteracyjna polega na podzieleniu aplikacji na mniejsze, spójne części. Dzięki temu możemy omówić mniejszy zakres materiału i szybciej przejść do etapu programowania. Efektem jest oddanie oprogramowania lub prototypu do testów w przeciągu dwóch-trzech tygodni od zakończenia omawiania wymagań.

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego systemu informatycznego dla firmy usługowej skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin darmowej konsultacji informatycznej. Porozmawiamy jak za pomocą aplikacji do elektronicznego obiegu dokumentów, systemu CRM lub dedykowanej aplikacji na zamówienie możemy usprawnić działanie Twojej organizacji. Link do formularza znajduje się pod tym artykułem.

Porozmawiajmy!

Przejdź do formularza kontaktowego i umów darmową konsultację.

Umów darmową konsultację