Oprogramowanie dla firm produkcyjnych

Obsługa procesów administracyjnych, handlowych i operacyjnych jest równie ważna jak zarządzanie procesem produkcyjnym. Wspólnie stworzymy aplikację biznesową wspierającą wszystkie do tej pory zapomniane obszary firmy.

Umów darmową konsultację Elektrniczny obieg dokumentów

Oprogramowanie dla firm produkcyjnych

Firma produkcyjna to więcej niż tylko zamawianie surowców i produkcja towarów. To żywy organizm, zarządzany wieloma procesami miękkimi, które w wielu przypadkach obsługiwane są za pomocą arkuszy kalkulacyjnych, e-maili, komunikatorów, oraz papierowych formularzy i dokumentów. Czas to zmienić i wdrożyć spersonalizowane oprogramowanie dla firm produkcyjnych.

Nasza wizja nowoczesnej firmy produkcyjnej to organizacja, która posiada scentralizowany system informatyczny obsługujący wszystkie procesy miękkie. Pozyskanie i obsługa klienta odbywa się za pomocą funkcjonalności CRM, zaś codzienne czynności takie jak obsługa pism, umów, faktur i protokołów odbywa się za pomocą elektronicznego obiegu dokumentów. Aplikacja zintegrowana jest z systemem ERP aby zapewnić maksymalny dostęp do danych. Wszystkie funkcjonalności dostosowane są do potrzeb firmy, gdyż tworzone są przez klienta wspólnie z naszymi konsultantami i deweloperami.

document Zarządzanie dokumentacją
money Planowanie i realizacja budżetu
briefcase Wsparcie działań handlowych
tag Rejestr produktów i wariantów
dollar Faktury kosztowe i sprzedażowe
database Integracja z systemem ERP
clipboardcheck Zlecanie zadań i nadzór nad ich realizacją
calculator Kalkulator ofertowy
clipboardlist Zarządzanie sprzętem i narzędziami
chartbar Tworzenie i analiza raportów BI

Oprogramowanie dla produkcji

Tworzymy oprogramowanie dla produkcji, które usprawni realizację codziennych zadań. Staramy się aby wdrożone systemy odciążały Twoich pracowników poprzez upraszczanie i standaryzację procesów, oraz automatyzację niektórych czynności. W przypadku niestandardowych wymagań, tworzymy aplikację od zera w ramach naszego software house.

Nasze oprogramowanie służy do zarządzania wszystkimi procesami biznesowymi realizowanymi w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Te różnią się od siebie w różnych firmach, dlatego za każdym razem tworzone są od zera, wspólnie z klientem. Typowe wdrożenie obejmuje procesy marketingowe, sprzedażowe, finansowe i administracyjne.

Wszystkie nasze produkty tworzone są z myślą o wysokiej dostępności, dlatego działają na wszystkich komputerach i urządzeniach mobilnych. Pozwala to na pracę zdalną i w terenie. Dzięki temu kluczowe analizy sprzedażowe możesz przeglądać jadąc pociągiem lub przy kawie, a Twój handlowiec przygotuje ofertę dla Klienta bezpośrednio z placu budowy za pomocą telefonu.

check

Porządek

Wszystkie kluczowe dane i procesy biznesowe w jednej bazie danych

clock

Oszczędność czasu

Więcej czasu dla pracowników na realizację innych zadań.

mobile

Dostępność

Aplikacja działa na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym.

shield

Bezpieczeństwo danych

Zaawansowany system uprawnień kontroluje zakres wyświetlanych danych

bulb

Wiedza

Aplikacja pomaga analizować dane realizowanych procesach biznesowych

chat

Praca zespołowa

System wspiera pracę zespołową, zdalną i rozproszoną

System informatyczny dla firmy produkcyjnej

Chcesz wdrożyć system informatyczny dla firmy produkcyjnej, który poprawi działanie wszystkich procesów operacyjnych i administracyjnych w Twojej organizacji? Pierwsze efekty wdrożenia możesz odczuć w przeciągu 2-3 tygodni od rozpoczęcia współpracy.

Nextgeno wdraża systemy informatyczne dla firm produkcyjnych metodą integracyjną. Dzielimy wymagania funkcjonalne, na mniejsze, spójne fragmenty. Omawiamy je i przechodzimy do realizacji. Dzięki temu otrzymasz system do testów nawet w 10 dni roboczych od zakończenia analizy wymagań.

Skontaktuj się z nami aby umówić darmową konsultację IT. Chętnie porozmawiamy o Twoich pomysłach lub problemach, oraz zaproponujemy skuteczne rozwiązania. Skorzystaj z guzika pod artykułem aby przejść do formularza kontaktowego.

Porozmawiajmy!

Przejdź do formularza kontaktowego i umów darmową konsultację.

Umów darmową konsultację