Oprogramowanie dla firm handlowych

Procesy biznesowe w firmach handlowych muszą przebiegać szybko i sprawnie. Opóźnienia przekłada się na straty i niezadowolenie klientów. Razem stworzymy aplikację, która uprości i zautomatyzuje codzienne czynności.

Umów darmową konsultację Elektrniczny obieg dokumentów

Oprogramowanie dla firm handlowych

Nasz pomysł na oprogramowanie dla firmy handlowej to coś więcej niż tylko aplikacja do zarządzania relacjami z klientem. To kompleksowa platforma, która realizuje wszystkie codzienne operacje administracyjne, handlowe i zapleczowe. Tylko takie podejście gwarantuje płynną realizację codziennych zadań, która przekłada się na zwiększoną wydajność wszystkich działów firmy.

Sercem systemu jest proces pozyskania i utrzymania klienta, który pozwala na tworzenie baz potencjalnych, oraz bieżących klientów. Każda szansa sprzedażowa rejestrowana jest w systemie aby zasilić danymi lejek sprzedażowy, analizę realizacji planu sprzedażowego. Aplikacja zbiera i przetwarza wszystkie istotne dla Ciebie dane - osoby kontaktowe, dane do profilowania (np. Obroty, zatrudnienie czy branża), przedmiot rozmów czy planowany termin i wartość zamówienia. Wspólnie tworzymy całą strukturę danych oraz sposób jej przedstawienia na ekranie komputera, tabletu i telefonu.

Aby zintegrować wszystkie obszary w firmie handlowej, oprogramowanie wspiera również codzienne zadania administracyjne na przykład w zakresie obiegu i archiwizacji dokumentacji, czy zarządzania zadaniami i zasobami. Na zlecenie klientów tworzymy specjalne funkcjonalności wpisujące się w model ich biznesowy. Są to kalkulatory ofertowe, zaawansowane systemy wyliczania premii, cenniki indywidualne, systemy premiowe i rabatowe, platformy B2B i obsługi klienta i wiele innych.

user Budowanie i profilowanie bazy kontrahentów
kanban Zarządzanie Sales Pipeline (widok KANBAN)
filter Lejek sprzedażowy i analizy sprzedażowe BI
tag Baza danych produktów i usług
cash Indywidualne cenniki i rabaty dla klientów
database Integracja z systemem ERP i stronami WWW
clipboardcheck Zlecanie zadań i nadzór nad ich realizacją
calculator Proces tworzenia ofert
document Proces obsługi zamówień i umów
chartbar Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych
calendar Obsługa kalendarzy pracowników i zasobów
document Elektroniczny obieg dokumentów

Oprogramowanie dla handlu

Tworzymy oprogramowanie dla handlu w oparciu o naszą platformę do elektronicznego obiegu dokumentów. Jego wysoka elastyczność pozwala na zaprojektowanie i wdrożenie pełnego procesu sprzedażowego, marketingowego, serwisowego, oraz dowolnego innego związanego z obszarami operacyjnymi i administracyjnymi. Sercem rozwiązania może być moduł CRM, który zajmie się zadaniami, lejkiem sprzedażowym i planami sprzedażowymi. Aby rozszerzyć możliwości Twoich pracowników, w ramach software house stworzymy dowolną niestandardową funkcję lub aplikację, które ułatwi ich codzienne zadania.

Celem wdrożenia oprogramowania dla handlu jest z jednej strony usprawnienie pracy poszczególnych działów i procesów w firmie, a z drugiej generowanie i przetwarzanie informacji, które następnie można przekuć w raporty dające jeszcze większy wgląd w kondycję firmy i stanowiące podstawę do podejmowania trafniejszych decyzji biznesowych i operacyjnych.

filter

Wgląd w sprzedaż

Pełen wgląd w proces pozyskania i utrzymania klienta.

briefcase

Wiedza dla handlowca

Handlowiec wie wszystko o swoim kliencie i ofercie firmy.

database

Porządek

Wszystkie proecesy biznesowe w jednej aplikacji

mobile

Dostępność

Aplikacja działa na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym.

shield

Bezpieczeństwo danych

System uprawnień decydujący kto i w jakim stopniu ma dostęp do danych.

chat

Praca zespołowa

System wspiera pracę zdalną, rozproszoną i zespołową.

System informatyczny dla firmy handlowej

Stworzony dla Ciebie system informatyczny dla firmy handlowej, który będzie w stu procentach odpowiadał Twoim potrzebom i budżetowi. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych i wdrożeń w firmach z branży handlowej. Wspólnie przeanalizujemy procesy biznesowe wykorzystywane przez Twoją organizację i zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania informatyczne które je uproszczą, uszczelnią i tam gdzie to możliwe – zautomatyzują. W ofercie posiadamy również integracje z systemem ERP np. w zakresie dostępu do stanów magazynowych, wystawiania dokumentów handlowych czy też tworzenia zamówień.

Oferujemy Ci darmową konsultację informatyczną, w czasie której porozmawiamy o problemach z jakimi styka się Twoja firma, oraz o Twoich pomysłach na informatyzację przedsiębiorstwa. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą wynikającą z lat doświadczeń przy podobnych wdrożeniach. Pozostaw swoje dane w formularzu kontaktowym. Link do formularza znajduje się pod tym artykułem.

Porozmawiajmy!

Przejdź do formularza kontaktowego i umów darmową konsultację.

Umów darmową konsultację