Oprogramowanie dla firm budowlanych

Wszystkie firmy budowlane stawiają czoła temu samemu problemowi: optymalnym zarządzaniem projektem na poziomie wartościowym, czasowym i zasobowym. Stworzymy aplikację, która usprawni kontrolę nad prowadzonymi pracami.

Umów darmową konsultację Elektrniczny obieg dokumentów

Oprogramowanie dla firm budowlanych

Oprogramowanie dla firmy budowlanej to zbiór powiązanych ze sobą procesów biznesowych połączonych jednym interfejsem i bazą danych. W zależności od potrzeb organizacji mogą to być inne procesy, oraz mogą być one mniej lub bardziej zaawansowane. Kluczem do sukcesu jest takie dopasowanie funkcjonalności aby odpowiadały one realnym czynnościom wykonywanym przez pracowników i wypracowanym przez lata działalności. Innymi słowy, nie można dopuścić do tego aby firma porzuciła swój know-how i zmieniała przyzwyczajenia, tylko po to aby móc korzystać z nowego oprogramowania.

Gdyby mocno uprościć, oprogramowanie dla firm budowlanych odpowiedzialne jest za koordynację pozyskania nowego zlecenia lub projektu, jego jak najbardziej optymalne wykonanie, oraz bieżące analizowanie zebranych w systemie danych na cele planowania bieżącego i długofalowego. Cele te realizowane są między innymi za pomocą wypisanych obok funkcji i obszarów, aczkolwiek nie są to wszystkie możliwości aplikacji dla budownictwa. Z pewnością można uznać, że sztandarową funkcjonalnością oprogramowania dla firm budowlanych jest obieg faktury kosztowej.

folder Zarządzanie dokumentacją projektu
money Planowanie i realizacja budżetu
clock Harmonogramowanie prac
cart Obsługa zapotrzebowań i zakupów
dollar Faktury kosztowe i sprzedażowe
database Integracja z systemem ERP
clipboardcheck Zlecanie zadań i nadzór nad ich realizacją
question Obsługa zapytań ofertowych i przetargów
clipboardlist Ewidencja sprzętu i narzędzi
user Zarządzanie pracownikami i karty pracy
chartbar Tworzenie i analiza raportów BI

Oprogramowanie dla budownictwa

Oprogramowanie dla budownictwa to szerokie spektrum funkcjonalności dopasowanych do realnych potrzeb poszczególnych firm. W głównej mierze oparte jest ono o system do obiegu dokumentów. W ramach aplikacji do zarządzania firmą budowlaną tworzone są odpowiednie struktury bazy danych, oraz interfejsy do wprowadzania i analizowania zawartych w bazie informacji. Wszelkie niestandardowe funkcje i aplikacje tworzymy w ramach naszego software house.

Nasza wizja kompletnego oprogramowania dla budownictwa to system informatyczny, w którym przetwarzane są wszystkie informacje o kosztorysowaniu, pozyskaniu kontraktów, jak i prowadzona jest komunikacja z podwykonawcami i dostawcami w ramach procesu zakupowego. Każdy dokument, pismo, umowa i protokół są łatwo wyszukiwalne i powiązane z teczką projektową, pracownikiem lub sprzętem. Kierownicy i zarząd na bieżąco śledzą realizację budżetów finansowych i rzeczowych, a dział controllingu czuwa nad przepływami pieniężnymi, oraz z łatwością tworzy profesjonalne raporty dla kadry zarządczej.

money

Cashflow pod kontrolą

Pełne panowanie nad przepływami finansowymi w firmie i na projekcie.

clock

Zwiększona terminowość

System wspiera harmonogramowanie prac i planowanie zadań.

mobile

Dostępność

Aplikacja działa na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym.

shield

Bezpieczeństwo danych

Zaawansowany system uprawnień kontroluje zakres wyświetlanych danych

bulb

Wiedza

Aplikacja pomaga analizować dane o aktualnym statusie firmy i projektów

chat

Praca zespołowa

System wspiera pracę zespołową co jest kluczowe przy realizacji projektów

Systemy informatyczne dla budownictwa

Nextgeno tworzy systemy informatyczne dla budownictwa dzięki doświadczeniu swoich konsultantów. Wiemy jakie procesy biznesowe zachodzą w firmach z branży budowlanej, wykonawczej i monterskiej. Chętnie podpowiadamy w jaki sposób upraszczać i automatyzować codzienne zadania pracowników firmy. Na naszym blogu opublikowaliśmy artykuł o elektronicznym obiegu dokumentów w firmie budowlanej. Przeczytaj go aby poznać nasze podejście do systemów informatycznych dla budownictwa.

Porozmawiajmy o systemach informatycznych dla budownictwa. Skorzystaj z linku poniżej, który przeniesie Cię do formularza kontaktowego. Zostaw nam swoje dane abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu przeprowadzenia darmowej konsultacji informatycznej. Posłuchamy o Twoich pomysłach i problemach i zaproponujemy realne rozwiązania oparte o nasze oprogramowanie.

Porozmawiajmy!

Przejdź do formularza kontaktowego i umów darmową konsultację.

Umów darmową konsultację