Oprogramowanie dla deweloperów

Cyfryzacja wszystkich zadań związanych z przygotowaniem i sprzedażą inwestycji, oraz obsługą posprzedażową to uproszczenie procesów, zwiększenie marżowości i lepsza obsługa klienta. Pomożemy Ci w tym.

Umów darmową konsultację Elektrniczny obieg dokumentów

Oprogramowanie dla deweloperów

Mamy doświadczenie we współpracy z branżą deweloperską. Stworzymy dla Ciebie aplikację, która przeniesie do świata cyfrowego wszystkie codzienne operacje związane z marketingiem, sprzedażą i obsługą posprzedażową.

Nasza wizja oprogramowania dla deweloperów to aplikacja przechowująca wszystkie kluczowe informacje o prowadzonych inwestycjach i klientach, oraz wszystkich zdarzeniach scalających te dwa elementy - oferty, umowy, protokoły czy zgłoszenia usterek. Handlowiec w kilka chwil wyszukuje mieszkania dopasowane do wymagań potencjalnego klienta i automatycznie komponuje dla niego ofertę. Każdy klient posiada dostęp do panelu obsługi, gdzie znajdzie wszystkie ważne dla niego dokumenty, oraz formularz zgłaszania usterek. Również komunikacja z biurem notariusza odbywa się za pomocą dedykowanego panelu, co gwarantuje bezproblemową komunikację i bezpieczeństwo danych.

user Baza potencjalnych klientów
search Wyszukiwarka lokali
printer Generowanie ofert, umów i protokołów
dollar Proces sprzedaży lokalu
click Panel dla klientów i notariusza
fire Proces usuwania usterek
database Integracja ze stronami internetowym
document Archiwum dokumentacji inwestycji i firmy
bulb Twój pomysł na funkcję systemu

CRM dla deweloperów – element systemu

CRM dla deweloperów to element systemu, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie codziennej pracy w biurze sprzedażowym osiedla. Moduł ten stanowi serce systemu informatycznego. To w nim skupione są wszystkie informacje o potencjalnych klientach, ofertach, oraz aktualnie realizowanej sprzedaży.

Gdy klient zgłosi się przez internet lub osobiście w salonie sprzedaży, jego dane zostaną dodane do bazy. Pracownik wykorzysta system CRM dla deweloperów do wyszukania odpowiedniego mieszkania do zaprezentowania, oraz wydrukuje dla niego ofertę. Bez problemu zarezerwuje lokal aby dać klientowi czas do zastanowienia, a kiedy nadejdzie pora – rozpocznie proces sprzedaży mieszkania. Wybierze lokal, komórkę lokatorską i miejsce parkingowe i wygeneruje umowę przedwstępną. Za pomocą elektronicznego obiegu dokumentów, prześle dokumenty do przełożonych i notariusza do akceptacji i dalszego procedowania.

check

Porządek

Dane o inwestycjach, lokalach i klientach w jednym miejscu.

clock

Oszczędność czasu

Więcej czasu dla pracowników na realizację innych zadań.

mobile

Dostępność

Aplikacja działa na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym.

shield

Bezpieczeństwo danych

Zaawansowany system uprawnień kontroluje zakres wyświetlanych danych

bulb

Wiedza

Aplikacja pomaga analizować dane o realizowanych procesach biznesowych

chat

Praca zespołowa

System wspiera pracę zespołową, zdalną i rozproszoną

System dla deweloperów

Stworzymy i wdrożymy dla Ciebie system dla deweloperów dopasowany do Twoich realnych potrzeb i możliwości budżetowych. Mając doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych w firmach z Twojej branży, przeprowadzimy warsztaty w czasie których omówimy wszystkie kluczowe zagadnienia związane z realizowanymi przez Ciebie procesami biznesowymi. Działając iteracyjnie jesteśmy w stanie przekazać Ci do testów pierwszy działaczy wycinek systemu dla deweloperów nawet w ciągu dwóch tygodni od zakończenia jego omawiania. Nasz dział software house zajmie się wszystkimi niestandardowymi funkcjonalnościami.

Chętnie spotkamy się z Tobą i przeprowadzimy darmowe konsultacje informatyczne. Posłuchamy o Twoich pomysłach na usprawnienie pracy jak i o problemach, na które nie masz rozwiązania. Podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, oraz zaproponujemy konkretny zestaw rozwiązań i funkcjonalności, dzięki którym Twoja firma znacznie zwiększy swoją wydajność. Pod tym artykułem znajdziesz link do formularza kontaktowego. Zostaw w nim swoje dane. Oddzwonimy.

Porozmawiajmy!

Przejdź do formularza kontaktowego i umów darmową konsultację.

Umów darmową konsultację