Elektroniczny obieg dokumentów (BPMS)

Elektroniczny obieg dokumentacji to nie tylko skanowanie, opisywanie i archiwizacja dokumentów. To cyfryzacja wszystkich formularzy w organizacji, oraz tworzenie procesów ich obsługi. Zwiększaj razem z nami bezpieczeństwo, dostępność i wydajność przetwarzania dokumentacji. Niezależnie od tego gdzie jesteś i z jakiego urządzenia korzystasz.

Umów darmową konsultację Elektrniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów

Oprogramowanie zarządzające przepływem dokumentacji i informacji w firmie, zwane potocznie elektronicznym obiegiem dokumentów, staje się powoli narzędziem uznawanym za równie istotne jak program księgowy czy magazynowy - przedsiębiorstwa nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez jego pomocy. Ciężko znaleźć przykład organizacji, która nie uzyskałaby realnych korzyści z wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów. W końcu wszelkiego rodzaju pisma, decyzje, umowy, wnioski i innego typu dokumenty to codzienność nas wszystkich.

Szczegółowa analiza i dobrze przeprowadzone wdrożenie systemu do zarządzania obiegiem dokumentów umożliwia przyspieszenie załatwiania spraw, ułatwia wyszukiwanie informacji i zwiększa bezpieczeństwo danych firmowych.

Elektroniczny obieg dokumentów to nie tylko proste skanowanie i archiwizowanie papierowych wersji pism. Dobre rozwiązanie umożliwia pełne przeniesienie do jednego programu i jednej bazy danych wszystkich czynności wykonywanych obecnie nie tylko na papierze ale i osobiście, mailowo czy z użyciem rozproszonych aplikacji trzecich. Elektroniczny obieg dokumentów może również zostać zintegrowany z rozwiązaniami CRM.

mail Obieg pism zewnętrznych i wewnętrznych
document Obieg umów z procesem akceptacyjnym
dollar Obieg faktury kosztowej z rozliczaniem budżetu
cart Obieg ofert dla klientów z procesem akceptacyjnym
briefcase Elektroniczny obieg delegacji
calendar Elektroniczne wnioski urlopowe
grid Zarządzanie projektem
calculator Zarządzanie budżetem - planowanie i realizacja
folder Elektroniczna teczka pracownika
clipboardlist Ewidencjonowanie sprzętu firmowego

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów to rozwiązanie informatyczne, które sprawdza się w każdej firmie. Pozwala na uporządkowanie wszystkich codziennych czynności, co przekłada się na zwiększenie wydajności każdego użytkownika, który wykorzystuje system do obiegu dokumentów. Twoi pracownicy mogą przeznaczyć zaoszczędzony czas na wykonywanie innych zadań, które przynoszą firmie wymierne korzyści.

Obieg dokumentów powinien być również kojarzony jako synonim dostępności, gdyż pracuje on na dowolnym urządzeniu, a dostęp do bazy obiegu dokumentów może odbyć się z dowolnego miejsca na ziemi, pod warunkiem dostępu do internetu. Nad bezpieczeństwem informacji czuwają protokoły szyfrujące dane, oraz zaawansowany system uprawnień.

W czasach coraz popularniejszej pracy zdalnej, obieg dokumentów wspiera firmy i ich pracowników w realizowaniu codziennych zadań z domu. Możliwość komentowania dokumentów, przekazywania pism wraz z odpowiednimi adnotacjami, wymienianie się załącznikami czy rozmowa za pomocą wbudowanego komunikatora sprawa, że praca jest sprawna, a kontakty międzyludzkie naturalne.

check

Porządek

Wszystkie dokumenty i procesy biznesowe w jednej bazie danych

clock

Oszczędność czasu

Więcej czasu dla pracowników na realizację innych zadań.

mobile

Dostępność

Aplikacja działa na każdym komputerze i urządzeniu mobilnym.

shield

Bezpieczeństwo danych

Zaawansowany system uprawnień kontroluje zakres wyświetlanych danych

bulb

Wiedza

Aplikacja pomaga analizować dane realizowanych procesach biznesowych

chat

Praca zespołowa

System wspiera pracę zespołową, zdalną i rozproszoną

System do obiegu dokumentów

System do obiegu dokumentów działa dla Ciebie na kilku płaszczyznach. Z jednej strony oferuje uporządkowanie dokumentacji i danych firmowych. Przekłada się to na szybkie wyszukiwanie kluczowych danych, oraz dostęp do nich z dowolnego miejsca i urządzenia.

System do obiegu dokumentów pomaga pracownikowi w odpowiednim wykonywaniem zadań, podpowiadając jakie czynności powinny zostać wykonane w danym momencie, jak wypełnić formularz i do kogo go przesłać. Zaoszczędzony w ten sposób czas pracownik może przeznaczyć na inne czynności. Zmniejsza to również możliwość popełniania błędów i gubienia dokumentacji lub informacji.

Nasze systemy do obiegu dokumentów obsługiwane są przez aplikację dostępną na komputery i urządzenia mobilne. Upraszcza to działanie w trybie rozproszonym (np. wiele oddziałów lub praca terenowa) i pracę zdalną. Wszelkie nieoczywiste funkcje i dodatkowe aplikacje rozwijamy w ramach software house.

Porozmawiajmy!

Przejdź do formularza kontaktowego i umów darmową konsultację.

Umów darmową konsultację